slovensky        english        deutsch        polski        espańol        по-русски

KNIHA NÁVŠTEV

správa:
meno:

e-mail:

opíšte kód:


alena kubisova - 08:02 - 26.2.2019
Strávili sme tu síce len 2 dni, ale boli sme nad očakávania prekvapení hneď po príchode. Atmosféra, pozitívna energia, ktorá z miesta srcala....krásne do detailu premyslene izby, cistucke, proste krásne. Permon sa môže hanbiť :) určite sa vrátime :)

veronika z bŠ - 12:11 - 22.8.2018
Neopakovateľná atmosféra, nádherná lokalita a veľmi, veľmi milý, ochotný a vždy vysmiaty personál. Človek sa na tomto čarokrásnom mieste cíti ako v malom raji a zažije toľko podnetných dobrodružstiev, že nevrátiť sa sem, by bol hriech. Ďakujem veľmi pekne za naozaj vydarený pobyt a už teraz sa teším na ten ďalší.
Veronika


family sebek - 22:39 - 5.8.2017
Do you like to spend your vacation surrounded by mountains and wake up to colorfully delicious breakfasts? Ms. Wolf will bake and cook just for you, recommend to you trips near Krivan and loan you mountain bikes. After spending some relaxing time and lunch or dinner at the nearby Permon wellness center, you will enjoy your evening in a beautifully decorated apartment back in the Nebeski pension - we certainly did.
See you again in Slovakia!


m+m - 09:37 - 9.5.2017
V Nebeskom sme prežili nebesky nádherný predĺžený májový víkend. Čiastočne nepriaznivé počasie bolo vyvážené skvelou atmosférou, ktorou je Nebeski medzi jeho klientmi veľmi populárny. Za to patrí veľká vďaka Mirke Wolf, ktorá je dušou a čarovnou vílou penziónu vytvárajúcou túto atmosféru a ktorá dokáže vyčarovať naozaj skvelé raňajky - jednoducho „nebíčko v Nebeskom\". Ubytovanie v apartmáne „Jar\" nemalo chybu - aj tu je vidieť, že úroveň poskytovaných služieb je v Nebeskom na veľmi vysokej úrovni.
Ďakujeme!
M+M z BŠ


amor sinbadjill (willi shakespeare roman) - 20:55 - 8.5.2017
Som anglický šprinegršpaniel. Od svojich 7 mesiacov chodím do Nebeski. Tu v Kôprovej som zažil svoj prvý sneh na labkách, zavoňal medvediu kakačku a uvidel v Kôprovej čiernu zmiju ( moja šéfka ma od nej odtiahla). Mirka Wolf má pred penzionom dve informačné tabule ( moji ľudia vravia, že tie kríky, čo ocikávam sú koniky), tam sa dozviem, či v penzióne bola - nebola Šanynka alebo Arči a iní kolegovia. Aj ja tam nechám svoju vývesku. Nebeski je dog friendly. Vždy je tu pochopenie pre psiu dušu ( a ja som hyperakťák). Mirka Wolf nám nejakú dobrú maškrtu nechá...( ja som fanjšmekr). V penzióne je špeciálne miesto ( úžasná kožušina) pre slušne vychované psy. Okrem toho sa neriešia striktne labky a chlpy! Lenže iste chápete, že na to sa u poriadkumilovných ľudí vyžaduje dobrá nervová sústava. Tú Mirka Wolf má ! Ona sa stará o hlavmne o ľudskú časť svorky, lebo Nebeski má úžasnú dušu, čo my psy začucháme na diaľku... Skrátka vychovaní psíci sú tu vítaní. A niektorí.. ako ja... strpení. O takom dovolenkovom pobyte so svojou ľudskou svorkou mnoho kolegov môže iba snívať. Povedyte to ľuďom, čo s vami bývajú. Ďakujem za trpezlivosť. Willi.

martin f. - 18:39 - 4.9.2016
Dakujeme pekne za super Pristup a profesionalitu
;-)


martin kuncl - 18:14 - 28.8.2016
Po několika dnech a nocích strávených v Roháčích byl pension Nebeski příjemným přechodem do civilizace. Výzdoba pokojů je trochu netradiční . Paní, které zajišťují chod a pohodu jsou úžasné. Tolik energie a radosti není v dnešní době vůbec běžné. Moc děkujeme za strávený čas a všem budoucím zákazníkům doporučujeme využít nabídky snídaně. Celý den si budete povídat právě o snídani...

pavol maslani - 10:43 - 15.8.2016
Dobrý deň,

Chcel by som Vám ešte raz napísať. Ste velmi pozitívny penziónik so super prístupom. Určite sa vrátime. Jediná ani nie sťažnosť ako postreh, keby bolo menej harabúrd na izbe tak by bolo lepšie. Inak super. Tie raňajky ma zabili. Majte sa pekne a nech sa Vám darí.


prof. michal roman - 17:44 - 24.4.2016
Penzion Nebeski má čaro aj pre mňa turistu - seniora, ktorý našiel pohodlie, príjemnú pokojnú atmosféru medzi štýlovými kusmi nábytku s prívetivou atmosférou, ktorú vytvára Mirka. predtým som bol v Jeseni, ale jarné slniečko v Zime potešilo.
Odporúčam penzión všetkým, ktorí milujú hory, kochajú sa nimi a potom si môžu v rodinnom prostredí oddýchnuť. či pri telke s vystretými nohami, alebo v útulnom wellness. Raňajky sú vždy zážitkom a kretivitou Mirky aj prekvapením. Ďakujem aj za dievčatá a Williho, ktorý je u nej vždy vítaný.


mekyňovci a gajdošovci - 00:11 - 15.2.2016
Prídete do penziónu Nebeski a ste očarení polohou v krásnom horskom prostredí, vybavením \"penziónu\" ( v úvodzovkách, pretože sa tam cítite ako doma) tak originálnymi kusmi nábytku a umeleckej práce, až neveríte, že je možné, aby sa niekto odvážil dať takýto interiér do užívania cudzím ľuďom. Neuveriteľná čistota, knihy rôzneho druhu a do toho všetkého vás privíta pani Wolf, ráno Vám pripraví kulinárske raňajky ako blízkemu človeku, porozpráva sa s Vami, akoby ste sa roky poznali, dá Vám darček ( pretože sa dozvedela, že ste mali jubileum):). Čo dodať. Je to človek s obrovským osobným vkladom do tohto miesta, a tým je to celé dokonalé.. Ešte nikdy, nikdy som nezažila takúto atmosféru mimo domova. Veľké ĎAKUJEM. Nech sa vám stále darí.

Predchádzajúce >